Oto logo strony. Piękne ono jest

❤️WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY❤️

Ocena 0/5

Kolejny raz nasze Przedszkole brało udział w zbiórce publicznej w formie Puszki Stacjonarnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zbiórkę zaangażowane były dzieci, które dzielnie zbierały pieniądze i rozdawały serduszka.   
Podczas wielkiego finału na scenie Sztumskiego Centrum Kultury wystąpiły przedszkolaki z grupy "Myszki".
Mamy ogromną satysfakcję z tego, iż przyczyniliśmy się do współtworzenia 33 Finału WOŚP.
Jednocześnie serdecznie dziękujemy Rodzicom, dzieciom oraz wszystkim osobom, które razem z nami uczestniczyły w tej szlachetnej akcji.

 

Galeria zdjęć

475278422_1609719730427048_7348742641304557062_n 475278422_1609719730427048_7348742641304557062_n 475159690_1609719780427043_8620826599680752514_n 475303196_1609719867093701_5090654247911054853_n 474976867_1609719927093695_7769573227034373810_n 475187850_1609719987093689_5007326778741831817_n 475147334_1609720033760351_2747867182335327164_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności