Oto logo strony. Piękne ono jest

DZIEŃ DZIECKA

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy Dzień Dziecka w przedszkolu. Nasze przedszkolaki ten dzień spędziły na wesołych zabawach. Miłą i słodką niespodziankę okazały się lody, które dzieci zajadały ze smakiem.
W imieniu pani Dyrektor i pracowników wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.        
Przypominamy, że już w tę sobotę widzimy się w parku na wspólnym świętowaniu.
Szczegóły poniżej   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności