Oto logo strony. Piękne ono jest

FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Ocena 0/5

Dnia 7 czerwca w parku odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem "Z Puchatkiem w sercu - 80 lat wspólnych przygód".   
Na tą imprezę zaproszono dzieci, rodziców i wszystkich sympatyków przedszkola. Całą uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Lidia Sidorowicz, która na samym początku powitała rodziców, dzieci, a także przybyłych gości. Podczas festynu nie mogło zabraknąć występów naszych przedszkolaków - na scenie wystąpiła grupa "Misie" w wiosennym repertuarze oraz grupy taneczne prowadzone przez Pana Janusza Ptaszka.   
Rada Rodziców wspólnie z pracownikami przedszkola przygotowali szereg atrakcji dla dzieci, aby przepiękna i słoneczna sobota było na długo zapamiętane przez dzieci.    
Podczas festynu dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, między innymi: dmuchańców, zabaw sportowych oraz kreatywnych, malowania farbami na foli, fantoli, animacji, wodnych tatuaży, warkoczyków i słodkiego poczęstunku.
Na zebranych gości czekała "Kawiarenka u Kubusia" zachęcająca bogatą ofertą najróżniejszych ciast, ciasteczek pieczonych przez naszych niezastąpionych rodziców oraz kawa, herbata oraz popcorn. Na większy głód nasze Panie kucharki ugotowały pyszny i pożywny bigos.
Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym oraz wielu atrakcjom, na twarzach dzieci nieustannie gościł uśmiech.   
Była to doskonała okazja na integrację całej społeczności przedszkolnej.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli podczas organizacji tego wydarzenia.    

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RELACJI Z PRZEBIEGU FESTYNU 

 

Galeria zdjęć

IMG_3864 IMG_3870 IMG_3892 IMG_3893 IMG_3899 IMG_3868 IMG_3857
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności