Oto logo strony. Piękne ono jest

JASEŁKA

Ocena 0/5

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia.
Ten magiczny czas, tę piękną atmosferę daje się odczuć również w naszym przedszkolu. Grupa dzieci 6 letnich "Myszki" sprawiła radość swoim bliskim i innym grupom przedszkolnym przedstawieniem jasełkowym.
Przedszkolaki ku radości swoich całej społeczności przedszkolnej w pięknych strojach przedstawiały historię narodzin Dzieciątka Jezus uświetnioną nowoczesnymi piosenkami i tańcami. Przepiękna scenografia przedstawiająca szopkę nadała tym wyjątkowym spotkaniom uroczysty i nastrojowy klimat. Przedstawienia były wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Bożego Narodzenia. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty, które na koniec nagrodzone zostały gromkimi brawami. Zachęcamy do obejrzenia filmiku składającego się ze skróconych prezentacji dzieci.

JASEŁKA

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności