Oto logo strony. Piękne ono jest

JESTEŚMY BEZPIECZNI W ŚRODOWISKU DOMOWYM I SPOŁECZNYM

Ocena 0/5

22 stycznia, w poniedziałek - w naszym Przedszkolu gościł Pan Paweł - Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Sztumie.
Wizyta odbyła się pod hasłem „Jesteśmy bezpieczni w środowisku domowym i społecznym ”, w ramach całorocznego cyklu działań „Bezpieczny Przedszkolak”.
Podczas spotkania policjant przypomniał o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii. Szczególnie skupił się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Przypomniał także zasady postępowania wobec nieznajomej osoby: „ Nie rozmawiaj...", „Nie ufaj...", „Nie wpuszczaj do domu...”, ale również uświadomił dzieciom jakie zagrożenia mogą czekać je w domu jeżeli nie będą uważać i przestrzegać zasad bezpieczeństwa.
Dziękujemy Panu Pawłowi za kolejną, niezwykle cenną, praktyczną porcję wiedzy!

Galeria zdjęć

422449312_1324642688934755_5929991573606307018_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności