Oto logo strony. Piękne ono jest

KIERMASZ SŁODKOŚCI

Ocena 0/5

7 marca z okazji Dnia Kobiet w naszym przedszkolu odbył się kiermasz słodkości.
Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród rodziców i dzieci. Można było kupić pyszne galaretki, deserki, babeczki oraz ciasta, które były przygotowane przez pracowników przedszkola.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie dla personelu przedszkola oraz rodzicom za tak miły odbiór.    

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności