Oto logo strony. Piękne ono jest

MIKOŁAJKI

Ocena 0/5

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził niesamowity gość sam Święty Mikołaj, który już od rana wypatrywał dzieci idące do przedszkola. Przedszkolaki miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem bo jak wiemy, nasz gość jest bardzo zajęty. Tego dnia dzieci przyszły ubrane na czerwono a głowy były ozdobione czerwonymi czapeczkami. Zaraz po śniadaniu dzieci przystąpiły do zadań jakie Mikołaj dla nich zostawił. Nasze Elfy przygotowały zagadki o Świętym Mikołaju wszystkie dzieci bardzo dobrze znają Mikołaja. Po wykonaniu wszystkich zadań na przedszkolaki czekały prezenty - niespodzianka pozostawione przez naszego uroczego Mikołaja.

Nasze przedszkolaki także wystąpiły na scenie na Placu Wolności z okazji uroczystego zapalenia światełek choinkowych - reprezentowały nas dzieci z grupy Myszki i Mróweczki.      
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=739691844854599&id=100064413713052

 

 

Galeria zdjęć

407842729_739685494855234_5478241452494538576_n 407897348_739685644855219_9050485844019997844_n 408820918_739684021522048_6211935322482037610_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności