Oto logo strony. Piękne ono jest

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ

Ocena 0/5

23 lutego obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
  To okazja do upowszechniania wiedzy na temat depresji i zachęcenie chorych do leczenia oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na to, że depresja to zaburzenie psychiczne, które może dotyczyć każdego bez względu na wiek, płeć czy status społeczny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności