Oto logo strony. Piękne ono jest

PRZEDSZKOLAK BEZPIECZNY W SIECI

Ocena 0/5

W czwartek, 16 maja gościliśmy ponownie w naszym kubusiowym przedszkolu Funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. Pan Paweł współpracuje z nami przy realizacji całorocznego cyklu spotkań w ramach bezpieczeństwa pod hasłem „Bezpieczny Przedszkolak”.
W związku z ogromnym wpływem urządzeń elektronicznych na rozwój i funkcjonowanie dzieci oraz łatwym dostępem do Internetu - wizycie przyświecało hasło „Przedszkolak bezpieczny w sieci”. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega zjawisko cyberprzemocy, czym jest uzależnienie od urządzeń elektronicznych, jakie ryzyko niesie, a także - jak mu zapobiec.
Ponadto wiedzą już, że Internet pełen jest zagrażających oprogramowaniom i sprzętom wirusów i że nie należy otwierać nieznanych stron, tym bardziej tych, które nie są przeznaczone dla dzieci.
Kubusiowe Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w pogadance, chętnie podejmując się wypowiedzi na forum. Zdają sobie sprawę, że absolutnie nie ma przyzwolenia na obrażanie i brak szacunku względem drugiego człowieka - zarówno w życiu, jak i w sieci, a także na korzystanie z urządzeń bez wiedzy, zgody i nadzoru rodziców.
 
 
 
 
 

Galeria zdjęć

441461265_1397977044934652_441619334661464144_n 441263848_1397976928267997_7725563532260097448_n 436441366_1397976971601326_2386441519366784236_n 441494267_1397977008267989_4706497103997427990_n 441504503_1397976771601346_3427820564737037137_n 441487582_1397976741601349_8650381752526936062_n 436410345_1397976878268002_1264698493577159297_n 441494436_1397976688268021_5152733390169888427_n 441525515_1397976614934695_3315640491821162393_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności