Oto logo strony. Piękne ono jest

SZKOŁA DO HYMNU

Ocena 0/5

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości – 10 listopada, o symbolicznej godz. 11:11, dzieci ze wszystkich grup wraz z pracownikami przedszkola uroczyście odśpiewały Hymn Polski. 
Tym samym po raz kolejny nasze przedszkole uczestniczyło w Ogólnopolskiej Akcji – „Szkoła do hymnu”. 
Jej celem jest zachęcenie młodego pokolenia Polaków do wspólnego przeżywania Święta Niepodległości oraz kształtowanie postawy patriotycznej. Udział w akcji buduje poczucie przynależności narodowej i jest wyrazem naszego szacunku wobec symboli narodowych.
#SzkołaDoHymn

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności