Oto logo strony. Piękne ono jest

❤️❤️❤️WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY❤️❤️❤️

Ocena 0/5

Kolejny raz nasze Przedszkole brało udział w zbiórce publicznej w formie Puszki Stacjonarnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy❤️❤️❤️. W zbiórkę zaangażowane były dzieci, które dzielnie zbierały pieniądze i rozdawały serduszka.   
Podczas wielkiego finału na scenie Sztumskiego Centrum Kultury wystąpiły przedszkolaki z grupy "Kangurki".
Mamy ogromną satysfakcję z tego, iż przyczyniliśmy się do współtworzenia 32 Finału WOŚP❤️❤️❤️
Jednocześnie serdecznie dziękujemy Rodzicom, dzieciom oraz wszystkim osobom, które razem z nami uczestniczyły w tej szlachetnej akcji.  ❤️❤️❤️ 

 

Galeria zdjęć

423779218_1327878108611213_4496794105332682027_n 423716695_1327878551944502_3423888600082354458_n 423863499_1327878641944493_8105280591623175031_n 423863056_1327878708611153_3332081098220364940_n 424833330_1327876901944667_6280405936363707548_n 423778051_1327879121944445_8197127661284434262_n 423778510_1327878851944472_5032910997230295029_n 423779552_1327878971944460_7865491286956101243_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności