WIZYTA STRAŻNIKA MIEJSKIEGO
"Rower, kask i hulajnoga to bezpieczna moja droga" - Rowerowy Maj w naszym przedszkolu!
W ramach akcji „Rowerowy Maj” nasze przedszkole odwiedził gość – Strażnik Miejski, pan Karol Kwiatkowski.
Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze – zarówno na rowerze, jak i hulajnodze
Przedszkolaki przypomniały sobie najważniejsze zasady:
- dlaczego warto nosić kask
- jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię
- na co zwracać uwagę podczas jazdy.
Nie zabrakło ciekawych rozmów, pytań i wspólnej zabawy
Serdecznie dziękujemy za wizytę i cenną lekcję bezpieczeństwa!
Drodzy Rodzice – zachęcamy do wspólnych, aktywnych i przede wszystkim bezpiecznych dojazdów do przedszkola 



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!